Video seznamkaDalším zajímavým typem seznamky, který je oblíbený jak u nás, tak v zahraničí, je video seznamka. Ta má oproti klasické seznamce přes seznamovací agenturu mnohem vyšší úspěšnost, která se pohybuje nad 80 procenty. Nejznámější česká videoseznamka patří pod agenturu GRAND a její webové stránky jsou pod odkazem www.videoseznamka.cz. Kromě této agentury ale u nás provozuje video seznamky více společností, některé z nich jsou i bezplatné.

Seznamka štěstí je tradiční a největší internetová seznamka v ČR. Osudová seznamka Štěstí pro nezadané muže a ženy z České republiky. Osudová seznamka Štěstí je pro všechny kteří se chtějí seznámit se svou osudovou láskou, či jen poznat nové přátele.

Seznamka přes seznamovací agenturu

Mezi nejstarší typy seznamek, které si pamatují i nejstarší generace, patří klasické seznamovací agentury. Ty už s nástupem internetu nejsou tak oblíbené, ale mohou být zajímavou alternativou pro ty, kteří nepoužívají internet a chtějí zkusit tuto tradiční formu seznamky. Nejstarší českou seznamovací agenturou je Seznamovací agentura a videoseznamka GRAND, která sídlí v Praze 10 a její nabídku najdeme na stránkách  http://www.videoseznamka.cz/vs/default.aspx?clanek=Seznamka. Seznamka má více než 60 procentní úspěšnost a služba je platná po dobu jednoho roku – poté lze registraci znovu obnovit.

Rande.cz je jedna z nejpopulárnějších českých seznamek. Libimseti je moderní seznamka pro mladé lidi. Známost je velice oblíbená seznamka pro náročné.

Internetová seznamka

Seznamka na internetu je v posledních letech jednoznačně nejoblíbenějším a nejvyužívanějším typem seznamky. Může ji využít prakticky každý, kdo má připojení k internetu a většina těchto webových seznamek je navíc úplně zdarma. Internetových seznamek v češtině je navíc velké množství, takže si každý může vybrat tu, která mu bude nejvíce vyhovovat. Nedílnou součástí těchto seznamek jsou samozřejmě fotky. Těch si na svůj seznamovací profil můžeme dát i více, ale základem je alespoň jedna kvalitní profilová fotka. Ta by měla být pokud možno co nejaktuálnější a zachycovat nás tak, jak skutečně vypadáme. Stačí, když máme fotku alespoň jednu, ale pokud budeme mít fotek více, bude náš profil vypadat mnohem důvěryhodněji. Co se týká informací, které na sebe řekneme, tak záleží jen na nás, co vše o sobě prozradíme. Určitě nic nezkazíme, pokud zveřejníme např. naše oblíbená jídla, pití, pořady v televizi, filmy atd. Chybou nebude ani když napíšeme např. město či kraj, kde bydlíme, znamení horoskopu nebo výšku a váhu. Naopak určitě není vhodné zveřejňovat některé osobní údaje jako je naše přesná adresa bydliště, telefonní číslo atd. Nikdy nevíme, kdo všechno si náš profil bude prohlížet a tak je lepší si tyto údaje nechat pro sebe.Seznámit se je snadné, hlavně večer. eDarling je nová online seznamka. Facebook přihlásit se můžete i ze smartphonu.

Výhody seznamek na internetu

Seznamka na internetu má spoustu výhod oproti jiným formám seznamování. Jednou z největších předností je to, že tato forma seznamování je velmi snadná i pro ty, kteří se běžně stydí někoho oslovit. Napsat někomu přes internet je mnohem jednodušší a pro mnoho lidí je tak internetová seznamka jedinou možností, jak se seznámit. Další výhoda internetových seznamek spočívá v tom, že fungují nonstop a mohou je tak využít i lidé, kteří jsou hodně vytížení prací, tráví spoustu času ve svém zaměstnání a na běžné seznamování nemají moc času. Plusem je také obrovské množství lidí, které na seznamkách najdeme. Přístup k internetu už má v dnešní době téměř každý a tak lidí, kteří vyzkoušejí některou z internetových seznamek je opravdu hodně. Navíc si zde můžeme filtrovat jednotlivé uživatele podle různých kritérií a požadavků, ať už jde o region, kde bydlí, věk, zájmy, vzdělání nebo třeba výšku atd. Stejně tak si můžeme sami libovolně upravit náš profil, přidat si do něj různé fotky, napsat o sobě spoustu informací atd. Mnoho internetových seznamek je navíc zcela zdarma, takže se můžeme snadno seznámit s novým člověkem a neutratit za to ani korunu. Předností, které internetové seznamky přinášejí je tedy velké množství a záleží jen na nás, zda a jak je využijeme.


Reklama:


Půjčujeme karavany a obytné vozy na Vaši dovolenou.
Sex seznamka

Už dál nehledej. Prohlídni si inzeráty a zdarma odpověz hned teď.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!